Batman: Gotham’a Gelen Kıyamet 1080P 6.5

Batman: Gotham’a Gelen Kıyamet

Batman: The Doom That Came to Gotham

Mike Mignola, Richard Pace ve Troy Nixeyin çizgi roman serilerinden esinlenen Batman: The Doom That Came to Gotham, kaşif Bruce Waynein yanlışlıkla eski bir kötülüğü serbest bıraktığını ve yirmi yıllık bir aradan sonra Gotham Cityye dönüşünü hızlandırdığını gösteren 1920lere dayanan bir hikayedir. Mantık / bilim güdümlü Batman, Gothamın varlığını tehdit eden Lovecraftçı doğaüstü güçlerle savaşmalı, bu arada Green Arrow, Ras al Ghul, Mr. Freeze, Killer Croc, Two-Face, James Gordon ve Bruceun sevgili koğuşları da dahil olmak üzere tanınmış müttefiklerinin ve düşmanlarının yeniden tasarlanmış versiyonlarıyla yardım etmeli ve yüzleşmelidir. Diğerlerinden farklı olarak mistik, genellikle korkutucu bir Batman macerasına hazırlanın.Batman: Gotham'a Gelen Kıyamet film karakterleri kimlerdir?

Batman, Oracle, Sanjay 'Jay' Tawde, Kirk Langstrom, Grendon, Thomas Wayne, James Gordon, Harvey Dent, AlfredBatman: Gotham'a Gelen Kıyamet film oyuncuları kimlerdir?

David Giuntoli (Batman), Gideon Adlon (Oracle), Karan Brar (Sanjay 'Jay' Tawde), Jeffrey Combs (Kirk Langstrom), David Dastmalchian (Grendon), Darin De Paul (Thomas Wayne), John DiMaggio (James Gordon), Patrick Fabian (Harvey Dent), Brian George (Alfred)Batman: Gotham'a Gelen Kıyamet Nerede Çekilmiştir?

ABD

Çekim Yerleri: Amerika olarak bilinmektedir. Ayrıca Prodüksiyon Şirketi: Warner Bros. Animation olarak kayıtlara geçmiştir. NetflixCehennemi.com sitemiz üzerinden Batman: Gotham'a Gelen Kıyamet Türkçe Altyazılı 1080p seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca Batman: Gotham'a Gelen Kıyamet Türkçe Dublaj 1080p seçeneklerinede göz atabilirsiniz.
Benzer Filmler
Yorum Alanı