Boiling Point 1080P 7.5

Boiling Point

Boiling Point

Red, kolayca manipüle edilebilen genç ve pek de zeki olmayan bir serseri olan Ronnie ile birlikte hapisten yeni çıkmış yaşlanan bir dolandırıcıdır. Yeni işleri, sahte para satışları organize etmek ve ardından parasını almak için alıcıyı öldürmektir; ancak Ronnie gizli görevdeki bir gizli servis ajanını öldürdüğünde, ortağı Jimmy Mercer intikam almaya ant içer ve transfer edilmeden önce katilleri yakalaması için bir hafta verilir. Giancarlo Cairella tarafından yazıldı.Boiling Point film karakterleri kimlerdir?

Andy Jones, Carly, Beth, Freeman, Emily, TonyBoiling Point film oyuncuları kimlerdir?

Stephen Graham (Andy Jones), Vinette Robinson (Carly), Alice Feetham (Beth), Ray Panthaki (Freeman), Hannah Walters (Emily), Malachi Kirby (Tony)Boiling Point Gişesi Nedir? Boiling Point Hasılatı Ne Kadar?

$1,426,916 Milyon Dolardır.Boiling Point Nerede Çekilmiştir?

Londra İngiltere

Çekim Yerleri: Venezuela ve Amerika olarak bilinmektedir. Ayrıca Prodüksiyon Şirketi: Ascendant Films, Burton Fox Films, White Hot Productions olarak kayıtlara geçmiştir. NetflixCehennemi.com sitemiz üzerinden Boiling Point Türkçe Altyazılı 1080p seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca Boiling Point Türkçe Dublaj 1080p seçeneklerinede göz atabilirsiniz.
Tür: Dram , Gerilim
Benzer Filmler
Yorum Alanı