Çiykinley – Smelliville 1080P 5.2

Çiykinley – Smelliville

The Ogglies

Kendilerine yeni bir yuva arayan Çiykinley ailesinin yolu Kokuşuk Köye düşer. Bir zamanlar çok mutlu ve huzurlu olan Kokuşuk Köyün en büyük sorunu ise gittikçe büyüyen ve tüm köyü kokutan devasa çöp yığınıdır. Bu koca ve kokulu soruna gizlice deneyler yaparak çözüm bulmaya çalışan dahi Profesör ile küçük kafadarlar Max ve Lotta, çılgın bir icat üzerine çalışmaktadır. Çiykinley, Kokuşuk Köyün çöplerine iniş yapar yapmaz, buraya ait olduklarını bilirler çünkü en büyük özellikleri çöple beslenmeleridir! Kokuşuk Köy feraha, Çiykinley ise aradığı eve kavuştu derken, çöp arazisine göz dikmiş Bay Çekiç, sorunu çözmek yerine yeni çöp dağları yaratacak sinsi bir inşaat projesi peşindedir. Planları ortaya çıkarıp köyü kurtarma görevi ise Çiykin çocuklar ile yeni arkadaşları Max ve Lottaya düşer.Çiykinley film karakterleri kimlerdir?

Max, Lotta, Oggly Annesi, Oggly Babası, Oggly Büyükannesi, Oggly BüyükbabasıÇiykinley film oyuncuları kimlerdir?

Ben Young (Max), Lily Held (Lotta), Susan Tackenberg (Oggly Annesi), Tony Clark (Oggly Babası), Geraldine Blecker (Oggly Büyükannesi), Tom Zahner (Oggly Büyükbabası)Çiykinley Gişesi Nedir? Smelliville Hasılatı Ne Kadar?

$3,214,998 Milyon Dolardır.Çiykinley Nerede Çekilmiştir?

Almanya, Belçika

Çekim Yerleri: Belçika ve Almanya olarak bilinmektedir. Ayrıca Prodüksiyon Şirketi: WunderWerk, Grid Animation, Verlag Friedrich Oetinger olarak kayıtlara geçmiştir. NetflixCehennemi.com sitemiz üzerinden Çiykinley Türkçe Altyazılı 1080p seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca Çiykinley Türkçe Dublaj 1080p seçeneklerinede göz atabilirsiniz.
Tür: Aile , Animasyon , Macera
Benzer Filmler
Yorum Alanı