Collide 1080P 5.357

Collide

Collide

Bir Los Angeles restoranında yaşanan kader gecesi boyunca üç çifti anlatan sürükleyici bir gerilim filmi. Bir komi ve kız arkadaşı büyük bir maaş günü kazanmak için yığınla kokain saklarken, Hunter kendini çekici Tamira ile garip bir kör randevuda bulur. Hepsi yabancı olsa da, patlayıcı bir sona doğru savrulurken hikayeleri birbirine karışıyor.Collide film karakterleri kimlerdir?

Hunter, Peter, Tamira, Angie, Clyde, CustomerCollide film oyuncuları kimlerdir?

Ryan Phillippe (Hunter), Jim Gaffigan (Peter), Kat Graham (Tamira), Drea de Matteo (Angie), Paul Ben-Victor (Clyde), Lincoln Brown (Customer)Collide Nerede Çekilmiştir?

ABD

Çekim Yerleri: Amerika olarak bilinmektedir. Ayrıca Prodüksiyon Şirketi: Green Light Pictures, Lucky 13 Productions, Three Point Capital olarak kayıtlara geçmiştir. NetflixCehennemi.com sitemiz üzerinden Collide Türkçe Altyazılı 1080p seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca Collide Türkçe Dublaj 1080p seçeneklerinede göz atabilirsiniz.
Tür: Gerilim
Benzer Filmler
Film Haberleri
Sherlock Holmes 3
  2 sene Önce   724
Sherlock Holmes 3 Vizyon Tarihi: 7 Ocak 2022 Tür: Aksiyon , Macera , Suç Yönetmen: Guy Ritchie Senarist: Chris Brancato Yapımı: 2021 - ABD
Yorum Alanı