Cruella 1080P 7.3

Cruella

Cruella

1970’li yıllarda Londra’sında asi ve kendine has genç bir kadın olan Estella, zeki olduğu kadar yaratıcıdır ve en büyük hayali kendi adına bir moda markası yaratmaktır. Talihsizlikler sonucu Londra’da beş parasız, yetim ve yalnız kalan Estella, Jasper ve Horace adında iki hırsız ile arkadaş olur. Bir şeyler aşırarak hayatlarını sürdürürler ancak Estella katiyen moda tutkusundan vazgeçmez. Estella’nın bu tutkusu ve tarzı sayesinde yolu ünlü bir moda tasarımcısı olan narsisist Baroness von Hellman ile kesişir. Baroness’in yanında çalışmaya başlayan Estella, bir gün kendisi ile ilgili korkunç bir sırrı keşfetmesi ile birlikte intikam ateşiyle dolu Cruella de Vil’ı ortaya çıkarır.



Cruella film karakterleri kimlerdir?





Estella, The Baroness, Jasper, Horace, Artie, Catherine



Cruella film oyuncuları kimlerdir?





Emma Stone (Estella), Emma Thompson (The Baroness), Joel Fry (Jasper), Paul Walter Hauser (Horace), John McCrea (Artie), Emily Beecham (Catherine)



Cruella Gişesi Nedir? Cruella Hasılatı Ne Kadar?





$233,503,234 Milyon Dolardır.



Cruella çekim tarihi nedir?




24 Ağustos 2019 - 26 Kasım 2019



Cruella Nerede Çekilmiştir?





Berkshire İngiltere, Londra İngiltere, ABD

Çekim Yerleri: İngiltere ve Amerika olarak bilinmektedir. Ayrıca Prodüksiyon Şirketi: Walt Disney Pictures, Marc Platt Productions, Gunn Films olarak kayıtlara geçmiştir. NetflixCehennemi.com sitemiz üzerinden Cruella Türkçe Altyazılı 1080p seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca Cruella Türkçe Dublaj 1080p seçeneklerinede göz atabilirsiniz.
Tür: Komedi , Macera , Suç
Benzer Filmler
Yorum Alanı