Dry River’da Çatışma – Gunfight at Dry River 1080P 3.8

Dry River’da Çatışma – Gunfight at Dry River

Gunfight at Dry River

Ondokuzuncu yüzyıl Eski Batısının kapanış yılları. Dry River, şiddetli kuraklığın harap ettiği bir Meksika sınır kasabasının hikayesini anlatıyor ve tek su kaynağı, bir kayıp altın efsanesi peşinde koşan Amerikalı hain bir aile tarafından kontrol ediliyor. Meksikalı bir yabancı babasının topraklarını geri almak için geldiğinde, şiddetli bir yüzleşme herkesin hayatının sonsuza dek değişmesine neden olacaktır.Dry River'da Çatışma film karakterleri kimlerdir?

Cooper Ryles, John 'Boone' Hawkins, Etta Ryles, Clarissa Hawkins, Yaşlı Wescott, Alonzo MurrietaDry River'da Çatışma film oyuncuları kimlerdir?

Charlie Creed-Miles (Cooper Ryles), Michael Moriarty (John 'Boone' Hawkins), Ann Mitchell (Etta Ryles), Isabella Walker (Clarissa Hawkins), Peter Cosgrove (Yaşlı Wescott), Joshua Dickinson (Alonzo Murrieta)Dry River'da Çatışma çekim tarihi nedir?
4 Ekim 2019 - 26 Ekim 2019Dry River'da Çatışma Nerede Çekilmiştir?

Katalonya İspanya ve Monegros Çölü Zaragoza., İngiltere

Çekim Yerleri: İspanya ve İngiltere olarak bilinmektedir. Ayrıca Prodüksiyon Şirketi: Transition Films olarak kayıtlara geçmiştir. NetflixCehennemi.com sitemiz üzerinden Dry River'da Çatışma Türkçe Altyazılı 1080p seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca Dry River'da Çatışma Türkçe Dublaj 1080p seçeneklerinede göz atabilirsiniz.
Tür: Aksiyon , Dram
Benzer Filmler
Yorum Alanı