Terminatör 3 Makinelerin Yükselişi 1080P 6.3

Terminatör 3 Makinelerin Yükselişi

Terminator 3: Rise of the Machines

İnsanların lideri ve umudu John Connor, 1997 yılında Mahşer Günü'nde bu olayı engeller. Olayın üstünden 10 sene geçer ve 22 yaşındaki genç John Connor, annesi öldükten sonra Los Angeles'da gizli bir şekilde yaşamaktadır. Robotların beyni Skynet, John tehdidini ortadan kaldırmak ve insanların direnişlerini engellemek için yeni bir Terminatör yollayacaktır.Terminatör filminde İnsanların lideri kimdir?
John ConnorTerminatör filminde İnsanların liderinin annesi kimdir?
Sarah ConnorTerminatör filminde insanların düşmanı kimdir?
Skynet ve TerminatörTerminatör film serisi kaç filmden oluşmaktadır?
Terminatör 1
Terminatör 2 Mahşer Günü
Terminatör 3 Makinelerin Yükselişi
Terminatör 4 Kurtuluş
Terminatör 5 Genisys
Terminatör 6 Kara KaderTerminatör film karakterleri kimlerdir?
Terminatör (Arnold Schwarzenegger), Sarah Connor (Linda Hamilton), Kyle Reese (Michael Biehn), John Connor (Edward Furlong), T-1000 (Robert Patrick), SkynetTerminatör film oyuncuları kimlerdir?
Arnold Schwarzenegger, Linda Hamilton, Michael Biehn, Edward Furlong, Robert PatrickTerminatör 3 Makinelerin Yükselişi Gişesi Nedir? Terminator 3 Rise of the Machines Gişesi Ne Kadar?
$433,371,112 Milyon Dolardır.Terminatör 3 Makinelerin Yükselişi filmi çekim tarihi nedir?
12 Nisan 2002 - 9 Eylül 2002Terminatör 3 Makinelerin Yükselişi Nerede Çekilmiştir?

Kaliforniya ABD, Teksas ABD, Illinois ABD

Çekim Yerleri: Amerika olarak bilinmektedir. Ayrıca Prodüksiyon Şirketi: C-2 Pictures, Intermedia Films, IMF Internationale Medien und Film GmbH & Co. 3. Produktions KG Ortaklığı olarak kayıtlara geçmiştir. netflixcehennemi.tv sitemiz üzerinden Terminatör 3 Makinelerin Yükselişi Türkçe Altyazılı 1080p seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca Terminatör 3 Makinelerin Yükselişi Türkçe Dublaj 1080p seçeneklerinede göz atabilirsiniz.
Tür: Aksiyon , Bilim Kurgu , Gerilim Etiketler: Web Sitesi: https://www.warnerbros.com/movies/terminator-3-rise-machines/
Benzer Filmler
Yorum Alanı