4K GÖRÜNTÜ İLE ÇİFT DİL ÖZEL PLAYERIMIZ SİZLERLE İYİ SEYİRLER :)
The Wolf and the Lion 1080P 7.2

The Wolf and the Lion

Le Loup et le Lion

Büyükbabasının ölümünden sonra, 20 yaşındaki Alma, çocukluğunun geçtiği eve, görkemli Kanada ormanının kalbindeki küçük bir adaya geri dönmeye karar verir. Oradayken iki çaresiz yavruyu kurtarır: bir kurt ve bir aslan. Ayrılmaz bir bağ kurarlar, ancak orman korucusu hayvanları keşfedip onları alıp götürünce dünyaları kısa sürede çöker. İki yavru kardeş şimdi birbirleriyle ve Alma ile bir kez daha bir araya gelmek için Kanada'da tehlikeli bir yolculuğa çıkmak zorundadır.The Wolf and the Lion film karakterleri kimlerdir?

Alma, Joe, Eli, Charles, Rapha, AllanThe Wolf and the Lion film oyuncuları kimlerdir?

Molly Kunz (Alma), Graham Greene (Joe), Charlie Carrick (Eli), Derek Johns (Charles), Rhys Slack (Rapha), Evan Buliung (Allan)The Wolf and the Lion Gişesi Nedir? The Wolf and the Lion Hasılatı Ne Kadar?

$17,451,033 Milyon Dolardır.The Wolf and the Lion Nerede Çekilmiştir?

Fransa, Kanada

Çekim Yerleri: Fransa ve Kanada olarak bilinmektedir. Ayrıca Prodüksiyon Şirketi: Mai Juin Productions, Galatée Films, Les Productions Wematin olarak kayıtlara geçmiştir. netflixcehennemi.tv sitemiz üzerinden The Wolf and the Lion Türkçe Altyazılı 1080p seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca The Wolf and the Lion Türkçe Dublaj 1080p seçeneklerinede göz atabilirsiniz.
Tür: Aile , Macera
Benzer Filmler
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
  1. avatar
      mac Haziran 14, 2022 14:24:27

    Mükemmel bir film senaryo kurgu bir Kurtla Aslanın hikayesi keyifle izledim ve yeri geldi duygulandım Mozart ve Hayalperest kardeşliği biz insanlar öz kardeşleriyle uyum sağlayamaz iken hayvan dediklerimiz pek ala çok güzel uyum sağlıyorlar onlar mı hayvan yoksa biz mi tartışılır..

  2. avatar
      HAKAN TÜRK Haziran 20, 2022 12:18:00

    GELEN REKLAMLARDAN FLİM İŞZLİYEMEDİK SAGOLUN BU KADARMI KORUMAZSIZ KALDI SİTENİZ REKLAM KAPANMIYOR BİLE AYNI ANDA 5-6 TYANE GELİYOR MUHAKKAK BİRİ BAŞKA SİTEYE YÖNLENDİRİYOR EMEGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER