4K GÖRÜNTÜ İLE ÇİFT DİL ÖZEL PLAYERIMIZ SİZLERLE İYİ SEYİRLER :)
Venom: Zehirli Öfke 2 4K 7

Venom: Zehirli Öfke 2

Venom: Let There Be Carnage

Eddie ve Venom ikilisi birlikte Venom'un türünden gelen tehdidi dünyaya karşı korumalarından sonra birbirleriyle yaşamaya alışmaya çalışmaktadırlar. Eddie tekrardan gazeteci olup hayatına devam etmek istese de Venom'un çok tehlikeli bir türü hapisten kaçıp özgür kalınca Eddie ve Venom bu tehlikeli türü yok etmek isteyeceklerdir.Venom: Zehirli Öfke 2 film karakterleri kimlerdir?

Eddie Brock, Cletus Kasady, Anne Weying, Frances Barrison, Dr.Dan Lewis, Dedektif MulliganVenom: Zehirli Öfke 2 film oyuncuları kimlerdir?

Tom Hardy (Eddie Brock), Woody Harrelson (Cletus Kasady), Michelle Williams (Anne Weying), Naomie Harris (Frances Barrison), Reid Scott (Dr.Dan Lewis), Stephen Graham (Dedektif Mulligan)Venom: Zehirli Öfke 2 Gişesi Nedir? Venom: Let There Be Carnage Hasılatı Ne Kadar?
$283,677,670 Milyon Dolardır.Venom: Zehirli Öfke 2 Nerede Çekilmiştir?

Hertfordshire İngiltere, Londra İngiltere, Cardington stüdyoları İngiltere, Kaliforniya ABD

Çekim Yerleri: İngiltere ve Amerika olarak bilinmektedir. Ayrıca Prodüksiyon Şirketi: Marvel Entertainment, Pascal Pictures, Sony Pictures Entertainment (SPE) Ortaklığı olarak kayıtlara geçmiştir. netflixcehennemi.tv sitemiz üzerinden Venom: Zehirli Öfke 2 Türkçe Altyazılı 1080p seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca Venom: Zehirli Öfke 2 Türkçe Dublaj 1080p seçeneklerinede göz atabilirsiniz.
Tür: Aksiyon , Bilim Kurgu Web Sitesi: https://www.venom.movie
Seri Filmler
Benzer Filmler
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
  1. avatar
      Ramil Hamidov Mart 4, 2022 12:01:42

    Dala çəkmək istəyirsən başqa səyfə açılır heç bəyənmədim