Hızlı ve Öfkeli 10 1080P 6.4

Hızlı ve Öfkeli 10

Fast X

Birçok görevde ve imkansız şartlar altında, Dom Toretto ve ailesi yolundaki her düşmanı kurnazlıkla, cesaretle ve sürüş becerileriyle alt ettiler. Şimdiyse, geçmişin gölgelerinden çıkan kan intikamıyla güçlenmiş ve Domun sevdiği her şeyi ve herkesi sonsuza dek yok etmeye kararlı dehşet verici bir tehditle karşı karşıyalar - hayatlarının en ölümcül düşmanıyla.Hızlı ve Öfkeli 10 film karakterleri kimlerdir?

Dominic Toretto, Letty, Shaw, Mia, Roman, Tej, Ramsey, Cipher, Jakob, Han, Queenie, Tess, Dante, Küçük BrianHızlı ve Öfkeli 10 film oyuncuları kimlerdir?

Vin Diesel (Dominic Toretto), Michelle Rodriguez (Letty), Jason Statham (Shaw), Jordana Brewster (Mia), Tyrese Gibson (Roman), Ludacris (Tej), Nathalie Emmanuel (Ramsey), Charlize Theron (Cipher), John Cena (Jakob), Sung Kang (Han), Helen Mirren (Queenie), Brie Larson (Tess), Jason Momoa (Dante), Leo Abelo Perry (Küçük Brian)Hızlı ve Öfkeli 10 Gişesi Nedir? Fast X Hasılatı Ne Kadar?

$28,000,000 Milyon Dolardır.Hızlı ve Öfkeli 10 çekim tarihi nedir?
20 Nisan 2022Hızlı ve Öfkeli 10 Nerede Çekilmiştir?

Cabril barajı Portekiz, Londra İngiltere, Roma İtalya, Torino İtalya, Lizbon Portekiz, Viseu Portekiz, Vila Real Portekiz, ABD

Çekim Yerleri: Portekiz, İtalya, İngiltere ve ABD olarak bilinmektedir. Ayrıca Prodüksiyon Şirketi: Universal Pictures, One Race Films, Original Film olarak kayıtlara geçmiştir. NetflixCehennemi.com sitemiz üzerinden Hızlı ve Öfkeli 10 Türkçe Altyazılı 1080p seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca Hızlı ve Öfkeli 10 Türkçe Dublaj 1080p seçeneklerinede göz atabilirsiniz.
Tür: Aksiyon , Gerilim , Suç
Benzer Filmler
Film Haberleri
En Çok Gişe (Hasılat) Yapan 10 Film
  1 sene Önce   359
En Çok Gişe (Hasılat) Yapan 10 Film Filmlerin üzerine tıklayarak listedeki filmlere ulaşabilirsiniz.
Yorum Alanı