Kafamdaki Sesler – Noise 1080P 6.0

Kafamdaki Sesler – Noise

Noise

Etkileyici ve yeni doğan Julius'un genç ebeveyni olan Matt, çılgın babasının geçmişinden karanlık bir sır keşfeder. Sonuç olarak bir Pandora'nın sır kutusunu açan ve beklenenden daha fazla aile dramını ortaya çıkaran derinlemesine bir soruşturma başlatır. Matt'in karısı Liv derinden endişelidir ve onu kaybetmemek için elinden gelen her şeyi yapacaktır ama çok mu geç kalmıştır.Kafamdaki Sesler film karakterleri kimlerdir?

Sallie Harmsen, Jennifer Heylen, Ward Kerremans, Johan Leysen, Daphne Wellens, Lize FerynKafamdaki Sesler film oyuncuları kimlerdir?

Sallie Harmsen, Jennifer Heylen, Ward Kerremans, Johan Leysen, Daphne Wellens, Lize FerynKafamdaki Sesler Nerede Çekilmiştir?

Belçika, Hollanda

Çekim Yerleri: Belçika ve Hollanda olarak bilinmektedir. Ayrıca Prodüksiyon Şirketi: Caviar Films, Screen Flanders olarak kayıtlara geçmiştir. NetflixCehennemi.com sitemiz üzerinden Kafamdaki Sesler Türkçe Altyazılı 1080p seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca Kafamdaki Sesler Türkçe Dublaj 1080p seçeneklerinede göz atabilirsiniz.
Tür: Dram , Gerilim , Gizem
Benzer Filmler
Yorum Alanı