Kan Borcu – Blood Work 1080P 6.4

Kan Borcu – Blood Work

Blood Work

Kalp hastası olan FBI ajanı Terry McCalebe cinayete kurban giden birinin kalbi takılır. Kurbanın kızkardeşinin katili bulmak için ondan yardım istemesiyle macera başlar. Eastwood inanılmaz, sürprizlerle dolu ve çok heyecanlı (Jim Svejda, KNX/CBS Radio). Michael Connellyin romanından esinlenilen ve Brian Helgelandın (L.A. Confidential) senaryolaştırdığı bu sihirli, alkışlanacak gizemli filmi Clint Eastwood yapımcı ve yönetmenliğini üstlendiği gibi başrolünde de oynuyor. Filmde ayrıca bir çok iyi oyuncu inanılmaz performanslar sergiliyor.Kan Borcu film karakterleri kimlerdir?

Terry McCaleb, Jasper 'Buddy' Noone, Dr. Bonnie Fox, Graciella Rivers, Dedektif Jaye Winston, Dedektif Ronaldo ArrangoKan Borcu film oyuncuları kimlerdir?

Clint Eastwood (Terry McCaleb), Jeff Daniels (Jasper 'Buddy' Noone), Anjelica Huston (Dr. Bonnie Fox), Wanda De Jesus (Graciella Rivers), Tina Lifford (Dedektif Jaye Winston), Paul Rodriguez (Dedektif Ronaldo Arrango)Kan Borcu Gişesi Nedir? Blood Work Hasılatı Ne Kadar?

$31,794,718 Milyon Dolardır.Kan Borcu çekim tarihi nedir?
19 Şubat 2002 - Nisan 2002Kan Borcu Nerede Çekilmiştir?

Kaliforniya ABD

Çekim Yerleri: Amerika olarak bilinmektedir. Ayrıca Prodüksiyon Şirketi: Malpaso Productions, Warner Bros olarak kayıtlara geçmiştir. NetflixCehennemi.com sitemiz üzerinden Kan Borcu Türkçe Altyazılı 1080p seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca Kan Borcu Türkçe Dublaj 1080p seçeneklerinede göz atabilirsiniz.
Benzer Filmler
Yorum Alanı