Koloni – The Colony 1080P 5.4

Koloni – The Colony

Tides

Küresel bir felaket nedeniyle dünyanın insanlar için yaşanmaz bir hale gelmesinin ardından sadece birkaç kişi, uzay gemileriyle Kepler 209 gezegenine gider. Ancak çok geçmeden buranın atmosferinin insanları kısır hale getirdiği anlaşılır. Dünyadaki yaşamın yeniden mümkün olup olmadığının araştırılması için bir uzay kapsülü dünyaya gönderilir. Ancak uzay kapsülü dünya atmosferine girerken kontrolden çıkar ve inişten sadece astronot Blake sağ kurtulur. Kendisini bir anda zorlu bir hayatta kalma mücadelesinin içinde bulan Blake, tüm insanlığın kaderini belirleyecek seçimler yapmak zorunda kalır.Koloni film karakterleri kimlerdir?

Blake, Gibson, Narvik, Tucker, Paling, MunayKoloni film oyuncuları kimlerdir?

Nora Arnezeder (Blake), Iain Glen (Gibson), Sarah-Sofie Boussnina (Narvik), Sope Dirisu (Tucker), Joel Basman (Paling), Kotti Yun (Munay)Koloni Gişesi Nedir? The Colony Hasılatı Ne Kadar?

$328,914 Bin Dolardır.Koloni Nerede Çekilmiştir?

Brandenburg Almanya, Hamburg Almanya, İsveç

Çekim Yerleri: İsveç ve Almanya olarak bilinmektedir. Ayrıca Prodüksiyon Şirketi: Berghaus Wöbke Filmproduktion, Vega Film, Constantin Film olarak kayıtlara geçmiştir. NetflixCehennemi.com sitemiz üzerinden Koloni Türkçe Altyazılı 1080p seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca Koloni Türkçe Dublaj 1080p seçeneklerinede göz atabilirsiniz.
Benzer Filmler
Yorum Alanı