Servet Operasyonu 1080P 6.3

Servet Operasyonu

Operation Fortune: Ruse de Guerre

Servet Operasyonu, dünya için büyük tehdit oluşturan yeni bir ölümcül silah teknolojisinin ticarileştirilmesini önlemek için zorlu bir maceraya atılan bir ajanın hikayesini konu ediyor. M16 ajanı Orson Fortune, dünya için büyük tehdit oluşturan yeni bir ölümcül silah teknolojisinin ticarileştirilmesini önlemek için uluslararası bir istihbarat ittifakı olan "Five Eyes" tarafından işe alınır. Bu süreçte CIA teknoloji uzmanı Sarah Fidel ile birlikte çalışmak zorunda bırakılan Fortune, zengin bir silah tüccarının izini sürmeye çalışırken dünyayı dolaşmak zorunda kalır.Servet Operasyonu film karakterleri kimlerdir?

Orson, Sarah, Nathan, Greg, Danny, JJServet Operasyonu film oyuncuları kimlerdir?

Jason Statham (Orson), Aubrey Plaza (Sarah), Cary Elwes (Nathan), Hugh Grant (Greg), Josh Hartnett (Danny), Bugzy Malone (JJ)Servet Operasyonu Gişesi Nedir? Operation Fortune: Ruse de Guerre Hasılatı Ne Kadar?

$37,846,956 Milyon Dolardır.Servet Operasyonu çekim tarihi nedir?
14 Ocak 2021 - 29 Nisan 2021Servet Operasyonu Nerede Çekilmiştir?

Antalya Türkiye, Hampshire İngiltere, Doha Katar, Çin, ABD

Çekim Yerleri: Katar, Türkiye, İngiltere ve Amerika olarak bilinmektedir. Ayrıca Prodüksiyon Şirketi: AZ Celtic Films, Miramax, STX Films olarak kayıtlara geçmiştir. NetflixCehennemi.com sitemiz üzerinden Servet Operasyonu Türkçe Altyazılı 1080p seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca Servet Operasyonu Türkçe Dublaj 1080p seçeneklerinede göz atabilirsiniz.
Tür: Aksiyon , Gerilim , Komedi
Benzer Filmler
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    adnan42 Mayıs 25, 2023 14:49:37

  NEDEN İZLEYEMİYORUM SADECE FRAGMAN VAR

  • avatar
     admin Mayıs 26, 2023 09:49:07

   Telif haklarından dolayı kaldırıldı.