Süper Mario Kardeşler Filmi 1080P 7.3

Süper Mario Kardeşler Filmi

The Super Mario Bros. Movie

Brooklyn’li tesisatçılar Mario ve erkek kardeşi Luigi bir ana su borusunu tamir etmek için yeraltında çalışırken gizemli bir borudan aktarılarak sihirli, yeni bir dünyaya girerler. Ama kardeşler ayrı düşünce Mario, Luigi’yi bulmak için destansı bir maceraya çıkar. Mario, Mantar Krallığı sakini Toad’un yardımıyla ve Mantar Krallığı’nın iradesi güçlü yöneticisi Prenses Peach’ten aldığı bazı eğitimlerle gücünü bulur.Süper Mario Kardeşler Filmi film karakterleri kimlerdir?

Mario, Prenses Peach, Luigi, Bowser, Kamek, Penguen KralSüper Mario Kardeşler Filmi film oyuncuları kimlerdir?

Chris Pratt (Mario), Anya Taylor-Joy (Prenses Peach), Charlie Day (Luigi), Jack Black (Bowser), Kevin Michael Richardson (Kamek), Khary Payton (Penguen Kral)Süper Mario Kardeşler Filmi Gişesi Nedir? The Super Mario Bros. Movie Hasılatı Ne Kadar?

$1,155,298,705 Milyar Dolardır.Süper Mario Kardeşler Filmi çekim tarihi nedir?
18 Kasım 2018 - 1 Ağustos 2022Süper Mario Kardeşler Filmi Nerede Çekilmiştir?

Paris Fransa, Japponya, ABD

Çekim Yerleri: Fransa, Japponya ve Amerika olarak bilinmektedir. Ayrıca Prodüksiyon Şirketi: Universal Pictures, Nintendo, Illumination Entertainment olarak kayıtlara geçmiştir. NetflixCehennemi.com sitemiz üzerinden Süper Mario Kardeşler Filmi Türkçe Altyazılı 1080p seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca Süper Mario Kardeşler Filmi Türkçe Dublaj 1080p seçeneklerinede göz atabilirsiniz.
Benzer Filmler
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Mehmet Mayıs 8, 2023 19:45:38

  Idm ile SB seçeneği ile indirmeye film izni vermeniz mümkün olsa eskiden fembed vardı ne güzel niye kapandı ki artık film de indiremiyoruz daha sonra telif yüzünden bazen sevdiğimiz film leri tekrardan bulamıyorum indir me seçenekleri ne daha fazla önem verilmesi lazım

  • avatar
     admin Mayıs 8, 2023 21:07:27

   Selamlar Mehmet, Vidmoly üzerinden indirmeyi deneyebilir misiniz?