White Men Can’t Jump 1080P 4.5

White Men Can’t Jump

White Men Can't Jump

Kült hâline gelmiş olan filmin bu modern versiyonunda, eskiden basketbol yıldızı olan ama sakatlanmaları sebebiyle kariyerinde hız kaybeden Jeremy, bir zamanlar umut vadeden bir basketbolcuyken kendi geleceğini sabote eden Kamalla gönülsüzce iş birliği yapar. Pek de sağlam olmayan ilişkilerle, finansal baskılarla ve içsel mücadelelerle boğuşan bu zıt karakterli sokak basketbolcuları, hayallerine kavuşmayı son bir kez denemek için güçlerini birleştirir.White Men Can't Jump film karakterleri kimlerdir?

Kamal, Jeremy, Benji, Imani, Tatiana, RenzoWhite Men Can't Jump film oyuncuları kimlerdir?

Sinqua Walls (Kamal), Jack Harlow (Jeremy), Lance Reddick (Benji), Teyana Taylor (Imani), Laura Harrier (Tatiana), Myles Bullock (Renzo)White Men Can't Jump Nerede Çekilmiştir?

Kaliforniya ABD

Çekim Yerleri: Venezuela ve Amerika olarak bilinmektedir. Ayrıca Prodüksiyon Şirketi: 20th Century Studios, Khalabo Ink Society, Mortal Media olarak kayıtlara geçmiştir. NetflixCehennemi.com sitemiz üzerinden White Men Can't Jump Türkçe Altyazılı 1080p seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca White Men Can't Jump Türkçe Dublaj 1080p seçeneklerinede göz atabilirsiniz.
Tür: Dram , Komedi , Twentieth Century Fox Yapımı Filmler Web Sitesi: https://www.disneyplus.com/tr-tr/movies/white-men-cant-jump/4j8RauxAOt9t
Benzer Filmler
Yorum Alanı